Yaza kadar elveda
Geyik 09 Mart 2020 13:40

Merhabalar RigelMC oyuncuları. Aylardır sürdürdüğümüz RigelMC serüveninin üzülerek skyblock anlamında sonuna geldiğimizi belirtmek isteriz. RigelMC oyun hayatı boyunca sürdürdüğü adil tutum ve P2W karşıtlığıyla oyuncuların kalbinde derin izler bırakmış, bu sektörde de adını Altın Harflerle yazdırmıştır. 


Yeni getirdiğimiz yeniliklerle, etkinliklerle ve yetkili değişiklikleriyle istediğimiz oyuncu performansını yakalayamadığımızdan dolayı bu kararı aldık. Ne kadar bu durumdan mutsuz olsak da bu kararı vermek zorunda olduğumuzu söylemeliyiz.

09.03.2020 Tarihi itibariyle RigelMC oyuncu kayıtlarını durduracak, 20.03.2020 Tarihinde de RigelMC Hibrit Skyblock sunucusunun kapılarını oyuncuya kapatacaktır. Yaz için planladığımız RigelMC Survival sunucusuna sizleri bekliyor olacağız. Aynı zamanda 20.03.2020 tarihine kadar bol bol eğlenceli vakit geçireceğinizi de söylemeliyiz.

Sunucumuzun gelişmesinde büyük rol oynayan bağışçılarımızın hepsine teşekkür ediyoruz. Sunucumuza verdiğiniz bu destekleri için onlara ve sunucumuzda vakit geçirmiş herkese çok teşekkür ederiz. <3

Discord sunucumuzu kapatmayı düşünmüyoruz zira survival sunucusu üzerinde çalışacağımız için bir çoğunuzun bu konuda bize yardımı olacağını düşünüyoruz.

Sevgili oyuncularımız, bunun kalıcı bir ayrılık olarak düşünmemenizi sadece bir süre bu sektöre ara verdiğimizi söylemeliyiz. Bütün oyuncularımızı yeniden saygı ve sevgiyle selamlayarak şimdilik veda ediyoruz. 

NOT: World downloader modları ile adanızı yedek alabilirsiniz. 

Ayrıca web sitemizde elveda kuponunu kullanarak ücretsiz 200 krediye sahip olabilirsiniz!

Etiketler: elveda rigel
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
4 ay önce

üzdünüz